Deel opbrengst Ondernemersgala naar brillen voor Haagse kinderen

2 March 2026, 07:45 uur
Den Haag & Regio
mainImage
Grok
AI-foto ter illustratie.

Het Ondernemersgala Den Haag doneert dit jaar de opbrengst aan de Stichting Vitalis en My Lima Lima. Het Ondernemersgala, dat al bestaat sinds 2006, kiest ieder jaar één of twee goede doelen die met de opbrengst van het gala ondersteuning ontvangen.

My Lima Lima werd opgericht door Prinses Laurentien en gravin Eloise van Oranje. Door de verkoop vanuit hun eigen winkel van gedoneerde kleding en accessoires genereren zij geld voor goede doelen. De donatie van het Ondernemersgala zal worden ingezet voor de campagne '1 bril, een wereld van verschil!'.

In Den Haag zijn veel kinderen die een bril nodig hebben, maar deze simpelweg niet kunnen betalen. Zonder bril missen zij kansen op school en daarbuiten. Daarom start My Lima Lima met steun van het gala de campagne om ervoor te zorgen dat alle kinderen die een bril nodig hebben er ook daadwerkelijk een krijgen.

Het Ondernemersgala Den Haag is op zaterdag 28 maart in het Atrium van het stadhuis. Vorig jaar werd tijdens de feestelijke avond 128.500 euro opgehaald voor Stichting Vitalis en Orange Babies.